В очаківському музеї проходить виставка художника П. Гузенка
Музей мариністичного живопису ім Р.Г. Судковського презентує персональну виставку київського художника Павла Гузенка

   

   

Він народився 14 жовтня 1977 року в місті Коростень Житомирської області, де й почалися його перші кроки в образотворчому мистецтві як учня Коростеньської художньої школи (1987-1991 рр). З 1992 по 1995 рік Павло навчався живопису в Київській Державній Художній Середній Школі ім. Т.Г. Шевченка  у провідних викладачів Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури України. П’ять років  займався архітектурою і дизайном, а з 2006 – виключно живописом.

   

На виставці представлене широке жанрове розмаїття творів П. Гузенка, в яких виразно простежується авторська техніка. Потужним виражальним засобом для художника є колір. Манера накладання фарб нагадує акварель, а ширина письма наближається до ескізної. Його роботи дуже своєрідні, вони не передають точну форму і колір. Художник віртуозно володіє абстрактною передачею навколишнього світу і колористичною насиченістю барв.

   

Сюжети, які майстер обирає – зрозумілі і легкі для сприйняття будь-якої людини, хоча кольору все ж таки він надає більше уваги ніж власне сюжету.
Щирий українець, Павло любить свою Батьківщину, з її колоритними «хатками», щебетом птахів, яскравими метеликами, яких ми у великій кількості  бачимо і   на представленій виставці.

Особливе відношення у  Гузенка до квітів. До них у нього власний підхід. Його букети поєднують у собі неточність ліній, чуттєвість, гармонію, лаконічність форми і кольору, не зважаючи на те, з чого вони складені:  з ірисів, півоній, підсніжників чи троянд.

Головним завданням для себе, як для художника, Павло Гузенко вважає щоденну наполегливу працю, яка приносить йому натхнення і задоволення.

Виставка працює з 28 квітня по 10 червня 2016року.

Приємного перегляду.

Завідуючий музеєм ім. Р.Г.Судковського - О.І.Куліков
Лектор - екскурсовод - Бадах О.Г.