Розшук військовослужбовців

Шановні громадяни! Не зважаючи на проведення цілеспрямованої роботи по попередженню самовільних залишень військових частин або місць служби, у 2019 році продовжують мати місце випадки ухилення від проходження військової служби. У зв’язку з цим проводиться плановий широкомасштабний розшук військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини.

Розшук проводить Очаківський військовий комісаріат спільно з Очаківським відділенням військової служби правопорядку.

Головна військова прокуратура роз’яснює та повідомляє, що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Особливу увагу слід приділити змінам до чинного законодавства, а саме оголошенню амністії для осіб, що самовільно залишили місце служби, яка скоїли правопорушення до 12 вересня 2017 р. Згідно постанови про застосування амністії, особи, що скоїли правопорушення, передбачені статтею 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби), звільняються від покарання, у разі, якщо самостійно звернулися до військового комісаріату для пом’якшення стягнення, що накладається на них.

На даний момент залишаються невідомими місця перебування наступних військовослужбовців:

ЯБЛОНСЬКИЙ Дмитро Станіславович
ГЕТМАНЕНКО Андрій Андрійович
ЯНОВСЬКИЙ Олександр Григорович
ГОПКО Андрій Сергійович
УСТИНОВ Вадим Вадимович
САВЧУК Микола Олександрович
ГОЛОВАЧУК Олександр Володимирович
ЖИДКОВ Михайло Віталійович
ДАНІЕЛЯН Павло Артурович
ШЕВЧЕНКО Сергій Володимирович
ЛЮДЕР Владислав Андрійович

Цих військовослужбовців прошу одуматися та з’явитися до Очаківського військового комісаріату, або до відділення військової служби правопорядку м. Очаків.

У випадку, якщо у когось із рідних чи близьких вказаних громадян є відомості про місця їхнього перебування, прошу надати ці дані також до Очаківського військового комісаріату за телефоном 3-08-36.
Щиро сподіваюся на вашу свідомість.

Військовий комісар
Очаківського районного військового комісаріату
полковник ЛЕУРДА Г.П.