«Білобережжя Святослава» на Міжнародній виставці
Туристичні та рекреаційні можливості національного природного парку «Білобережжя Святослава» було представлено на одній із головних подій туристичної галузі в Україні - 25-й Міжнародній туристичній виставці UITT'2019 "Україна – подорожі та туризм", що проходила днями у Києві.

З кожним роком виставка UITT'2019 стає все більшою і вважається головною платформою для зустрічей міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа, де кожен спілкується, налагоджує зв’язки, підписує контракти. На виставці були представлені більше 20 країн, а спеціальна експозиція Ukrainian Hospitality Days зібрала учасників майже з усіх міст та регіонів України.

Під час спілкування з відвідувачами було продемонстровано туристичні принади національного природного парку «Білобережжя Святослава», а саме 7 еколого-туристичних маршрутів та три еколого-освітні стежки Парку.

«Білобережжя Святослава»

Презентація парку викликала жвавий інтерес, представники нашої делегації відповіли на чисельні запитання гостей щодо пляжного, наукового та подієвого туризму на Кінбурні. Говорили про рідкісні рослини та тварини Парку, а також про функціонування 5-и рекреаційних пунктів та 3-х рекреаційних ділянок на території коси.

  «Білобережжя Святослава»  

«Білобережжя Святослава»

Участь нашої делегації на виставці надає можливість представити весь спектр атмосфери гостинності Кінбурнської коси як для українського туриста, так і для іноземних гостей. Участь у експозиції – професійна нагода зустрітися з туроператорами та гідами, які формують туристичні пропозиції та маршрути.

Світлана Тарабан, начальник відділу
еколого-освітньої роботи та
рекреаційного благоустрою парку