«Майський» переможець футбольної ліги АТО, дивізіон ПІВДЕНЬ
Ось і добіг кінця регулярний чемпіонат України футбольної ліги АТО, дивізіон ПІВДЕНЬ, який пройшов в м.Миколаєві.

30 вересня 2017 року на прекрасному стадіоні парку “Перемоги” відбувся осінній, завершальний аккорд футбольного свята. В цей день остаточно визначилися переможці чемпіонату. На урочистій частині нагородження учасників чемпіонату привітали: голова ФФМО Микола Єропунов, представники фдерації майстер спорту СССР Леонід Малий, голова комітету дитячо-юнацького футболу Микола Нєкрасов, директор СДЮШОР з легкої атлетики Анатолій Бугаєв, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул, заступник начальника у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Наталя Манзюк , начальник у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, заслужений майстер спорту України Олег Машкін, полковник 79-ки Валерій Курач, перший віце-президент Національної Асоціації Ліги учасників АТО – Вадим Костюченко.

Це наймаштабніші спортивні змагання серед військовослужбовців учасників бойових дій, які коли небудь відбувалися в Україні. Це впершу чергу наймасштабніша програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників та ветеранів АТО!!! І ми дуже пишаємося, що цілих 10 команд з нашого міста брали участь у цьому чемпіонаті.

 

Важливо зазначити, що миколаївські команди все серйозніше відносяться до цього чемпіонату та кожна команда віддається у кожній грі на всі 100 відсотків. Дуже напружена боротьба була протягом всього чемпіонату між командами «Майський» (м.Очаків), «Вікторія» (м.Миколаїв), «Десант» (м.Миколаїв) та «Енергія» (м.Южноукраїнськ). Саме ці чотири команди «наступали один одному на п’яти» у турнірній таблиці. Не можна не похвалити інші команди, які виступали протягом чемпіонату на високому рівні. І не так вже й важливо, яке місце зайняли команди, головне, що в них не зникає бажання грати, боротися та підкорювати вершини!

Команди були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а також путівками на участь у всеукраїнському Кубку Героїв АТО, який відбудеться 10-13 жовтня в Конча-Заспі, а фінал на стадіоні ім. Лобановського! Усі миколаївські команд отримали пам’ятні відзнаки від футбольної ліги АТО. Сезон завершено, але футбол не закінчується ніколи! Будуть різноманітні турніри в залі, після Нового року почнеться чемпіонат ліги АТО з футзалу, а там весна і початок нового 5-го сезону!

Усім добра, миру і злагоди! Шануймося! Слава Україні!

ФФМО