Турпохід для малюків
День туризму відзначили у дошкільних закладах нашого міста цікавими пізнавальними подорожами. Понад 150 вихованців дитячих садків нашого міста здійснили перший турпохід  та показали, що здатні стати справжніми туристами,

Дякуємо організаторам туристичних подорожей ДНЗ №1 «Дзвіночок», ДНЗ №2 «Золота рибка» та НВК «Сонечко» за та публікуємо кращі фотографії та фотозвіти «Мій перший турпохід»

ДНЗ №1 «Дзвіночок» 

Учасники «Дня туризму» – вихованці трьох старших груп Очаківського дитячого садка №1 «Дзвіночок».

   

Справжній турпохід до моря - перша сходинка до пізнання рідного краю.

Під час туристичного походу в теплу осінню пору є можливість подихати чистим морським повітрям, помилуватися краєвидами, а заодно й активно відпочити.

Діти закріпили правила поведінки в природі, грали в різні рухливі та розвивальні ігри, спостерігали за станом узбережжя та намагалися його зробити найбільш чистим.

Організатори традиційної туристичної подорожі – методист З.Д. Куцька, інструктор з фізкультури Н.І. Мінова, вихователі та їх помічники: О.В. Бережевська та М.В. Беркань (гр. «Барвінок»), С.О. Крутоус (гр. «Бджілка»), В.О. Колісниченко та О.І. Васильченко (гр. Веселка)

ДНЗ №2 «Золота рибка»

Учасниками туристичних заходів стали вихованці старшої та середньої груп дитячого садка «Золота рибка».

Вихованці старшої групи здійснили захоплюючу подорож на узбережжя моря, а вихованці середньої групи відправилися у парк.

Під час походу проводили спостереження за рослинами, збирали листя для гербарію та шишки. Вчилися орієнтуватися на місцевості.

Вони навіть умудрилися заблукати, але вміння орієнтуватися допомогло їм знайти правильну стежку. Діти навчилися встановлювати намети. Вихованці з задоволенням грали у веселі ігри, фотографувалися, слухали спів пташок та звуки морських хвиль, спостерігали за осінніми явищами у природі, насолоджувалися теплою погодою та чистим повітрям.

Організатори традиційної туристичної подорожі С.М. Ільїна – інструктор з фізкультури, вихователька старшої групи Л.І.Тютюнникова та помічник вихователя К.О. Мурза. Вихователь середньої групи Л.В. Латчина та помічник О.А. Борзенкова.

НВК «Сонечко» 

Відчути себе справжніми туристами змогли вихованці середніх та старших груп НВК «Сонечко». Метою походу було ознайомити дітей з дитячим туризмом, поведінкою на природі. Велике задоволення та чудовий настрій подарував дітям цей туристичний похід у район бази відпочинку Ольвія та на узбережжя.

Діти в ігровій формі ознайомилися з туристичним побутом, правилами поведінки на природі, з цікавістю долали різноманітні перешкоди. Маленькі туристи отримали багато вражень та новий досвід.

 

Організатори турпоходу – вихователі та їх помічники: Ю.Є. Коржова та А.О. Крючкова, О.М.Бучий та Л.В. Мігліс, Н.І. Попова та О.В. Ахромєєва, О.П. Андрющенко та О.П. Боса.

Туристична подорож, перш за все, захоплююча цікава пригода. Вона робить дітей активнішими, об’єднує вихованців з їх вихователями та є сходинкою на шляху до пізнання природи рідного краю.

Координатор екотуристичних заходів І.В. Форманюк,
провідний фахівець з екоосвіти РЛП «Кінбурнська коса»
та НПП «Білобережжя Святослава»