Юні важкоатлети очаківщини знову збирають перші місця

Наші юні важкоатлети під керівництвом неодноразового Чемпіона і при­зера світу та Європи Ю. Лагунова знову привезли до Очаківського району відзнаки за перші місця турнірів.

28 квітня в Новій Одесі пройшов обласний турнір, присвячений пам’яті М.І. Співака (заслуженого тренера України), в якому взяли участь і наші важкоатлети. У важкій боротьбі перше місце у ваговій категорії 50 кг, з результатом 38 кг - ривок, 55 кг - поштовх зайняв С. Тулусяк.

Майже через тиждень, 5 травня, ще один виклик спортсмени прийня­ли вже на Миколаївському чемпіонаті міста, присвяченому Дню перемоги.

Справжній клас показали С. Тулусяк (вагова категорія 50 кг, результат – 40 кг - ривок, 55 кг - поштовх) і В. Басанський (вагова категорія 77 кг, результати – 64 кг - ривок, 86 кг - поштовх). Вони отримали «золото» змагань. Третім у ваговій категорії 38 кг з результатом 12 кг - ривок та 19 кг - поштовх став Д. Басанський.

Вітаємо важкоатлетів і тренера з черговими перемогами.