В Укргазбанк - за якісним банківським сервісом
Віднедавна в Очакові відкрилось відділення Укргазбанку – на вулиці Торгова, 18.

Мешканці та гості міста Очакова, Очаківського району мають змогу сплатити комунальні чи будь-які інші платежі, здійснити грошові перекази, відкрити депозитний рахунок або ж обрати вигідні програми кредитування, у надійному державному банку.

На сьогоднішній день, в умовах запровадженого в країні карантину, відділення Банку працює у звичайному режимі, впроваджено усі рекомендовані МОЗ України заходи безпеки, не існує жодної потреби у попередньому записі, телефонному дзвінку до відділення щодо погодження візиту до Банку з метою отримання будь-якої послуги.

Вкладники Банку обслуговуються у звичайному режимі, кошти можна вільно замовити та отримати відповідно до умов договору в тій валюті в якій був розміщений депозитний вклад, відсотки по депозитам виплачуються в повному обсязі. Ніяких обмежень на отримання коштів в національній/іноземних валютах з депозитних або інших рахунків не існує. 26.03.2020 Банком було прийнято рішення щодо перегляду % ставок ( в т. ч. надбавок) по депозитним програмам, як у національній, так і в іноземній валютах. На сьогодні – це найпривабливіша пропозиція на ринку.

Укргазбанк постійно розширює лінійку своїх продуктів. Зокрема, найбільшим попитом користуються «ЕКО-кредитка» та депозитна картка «Pro-запас». На період карантину Банк не нараховує штрафи, пені чи будь-які інші комісії за невиконання зобов’язань, не блокує, не скорочує встановлені кредитні ліміти по карткам та овердрафтам, розглядає та приймає оперативне рішення по заявкам щодо можливої реструктуризації по кредитним програмам.

Крім того, спільно з урядом Укргазбанк незмінно бере участь у реалізації найактуальніших масштабних банківських держпрограм. Наприклад, з підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає лояльні ставки кредитування - 5%, 7% або 9%.

А також у банку можна долучитись до компенсаційних програм фінансування фізичних осіб, ОСББ і ЖБК для термомодернізації та здійснення енергоефективних заходів у будинках.

А ще, у відділенні банку можна придбати колекційні монети на будь-який смак та гаманець від 11 грн. до 2567 грн.

З метою мінімізації фізичного відвідування відділень банка під час пандемії акцентуємо увагу клієнтів на можливість отримати послугу через такі дистанційні канали, як мобільний «ЕКО-Банк online», «Інтернет-банкінг для юридичних осіб», КЦ 24/7.

Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011

Режим роботи:

Пн-Чт з 8:00 до 17:00 (касові операції до 16:00)
Пт з 8:00 до 15:45 (касові операції до 15:00)

Інформація за телефонами (05154) 3-06-34, 0974906124

Будемо раді бачити Вас нашими клієнтами!