Чемпіонат Миколаївської області. Група «Південь». 6-й тур.

«Майський» (Очаків) – «Інгулець» (Снігурівка) – 1:0.

Арбітри: В. Колісник (Миколаїв), А. Максимовський, М. Дуда (обидва – Очаків).

Спостерігач арбітражу: М. Пономаренко (Миколаїв).

Попередження: Божко (13), Мацюта (24), Ризак (65) – усі «Інгулець».

Фотоотчет игры

«Колос» (Снігурівка) – «Строй КА» (Миколаїв) – 3:1.

Стадіон «Колос». 25 градусів. 150 глядачів.

Арбітри: Є. Притула (Миколаїв), Г. Нежлукченко, Ю. Самборський (обидва – Снігурівка).

Спостерігач арбітражу: Л. Малий (Миколаїв).

Голи: Левченко (30, 38), Бринза (71) – Стрига (42 – пен.).

Попередження: Плужник (42), Артюшенко (48) – Стрига (28), Ткач (74).

На початку матчу перевага була на боці гостей, які не використали ряд небезпечних моментів. В одному з епізодів господарі впіймали їх на контратаці і Левченко відкрив рахунок. Незабаром цей же футболіст забив другий м’яч. Потім снігурівська команда «заробила» пенальті.

Після перерви «Колос» остаточно заволодів ініціативою. В одній з атак Бринза обвів і захисників, і воротаря, але пробив у штангу. І все ж цей гравець зумів відзначитися. Голкіпер парирував удар Левченка, і Бринза першим встиг до м’яча – 3:1.

«Мілан» (Миколаїв) – «Укр-Нива-Бразіл» (Березанка) – 1:3.

ЦМС. 23 градуса. 60 глядачів.

Арбітри: Ю. Зеленський, В. Піскер, С. Репня.

Спостерігач арбітражу: В. Балакін (усі – Миколаїв).

Голи: Якимович (42) – Кальчев (41), Тимчак (45), Чапчай (79).

Попередження: Онищенко («Милан», 17).

Найцікавішими в матчі стали заключні хвилини першого тайму, коли м’яч тричі перетнув лінію воріт.

Бомбардири: Бойко – 6, Раджепдурдиєв (обидва – «Інгулець»), Тимчак («Укр-Нива-Бразіл»), Якимович («Мілан»), Бринза, Левченко (обидва – «Колос») – 3, Каращук, Д. Криворотий (обидва – «Майський») – 2.