Приписка громадян 2003 року народження до призовної дільниці Очаківського району
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 1 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка громадян 2003 року народження до призовної дільниці Очаківського району Миколаївської області.

До приписки залучаються всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, які постійно проживають на території Очаківського району, а також громадяни старшого віку, що не пройшли за різних обставин приписку раніше.

Всі громадяни, які підлягають приписці до призовної дільниці, зобов’язані прибути у райвійськкомат за адресою м. Очаків вул. Старофортечна, 16 в призначені для них дні і години з документами, що вказані в персональних повістках. Громадяни, які не отримали персональних повісток повинні прибути за вказаною адресою протягом дня 21, 22 або 23 січня 2020 року з документом, що посвідчує особу. У разі неможливості прибуття у вказані дні, резервними днями визначені 29 та 30 січня 2020 року.

Особливу увагу звертаємо батьків, юнаки яких навчаються в навчальних закладах за межами міста Очаків та Очаківського району, які не охоплені органами місцевого самоврядування, про явку хлопців до військового комісаріату для отримання приписного посвідчення.

Також нагадуємо, що громадяни, які не отримали приписне свідоцтво, не зможуть поступити до навчальних закладів для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня, виїхати за кордон, влаштуватися на роботу, приписатися або виписатися з житлового приміщення.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств, навчальних закладів повинні звільнити від виконання своїх обов’язків громадян, які проходять приписку до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження комісії і забезпечити їх своєчасне прибуття в райвійськкомат.

Військовий комісар
Очаківського районного військового комісаріату
полковник Г.ЛЕУРДА