Увага! Шахраї!
Очаківське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області попереджає платників податків, які провадять фінансово-господарську діяльність у місцях масового відпочинку громадян під час курортного сезону 2019 року про можливі випадки шахрайства нібито від імені працівників ГУ ДФС у Миколаївській області.

Звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївської області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок і дотримуватися усіх повноважень, визначених Податковим кодексом України.

Уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. Про подібні випадки, а також випадки вчинення неправомірних дій працівників ГУ ДФС у Миколаївській області, під час виконання службових обов’язків просимо негайно повідомляти чергову частину ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефоном 50-18-41 та відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефонами 50-19-13, 50-19-17 або на електронну поштову скриньку, за адресою mk.anticor@sfs.gov.ua.

Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману.

Очаківське управління
Головного управління ДФС у Миколаївській області