Відновлено роботу контрольно-пропускного пункту в НПП «Білобережжя Святослава»
8 травня ц.р. на основній дорозі з Херсонською областю до національного природного парку «Білобережжя Святослава» відновлено роботу контрольно-пропускного пункту.

В цьому році КПП додатково облаштовано шлагбаумом та дерев’яним парканом, інформаційними аншлагами та знаками. Пункт встановлено згідно вимог «Проекту організації території національного природного парку «Білобережжя Ссвятослава», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів» , з метою обліку автотранспорту, інформування водіїв щодо заборони проїздів на території парку.

До того ж, на нещодавньому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації гостро стояло питання дотримання пожежної безпеки на території об’єктів природно-заповідного фонду України.

Тому окремим дорученням комісії рекомендовано активізувати роботу цього контрольно-пропускного пункту з метою забезпечення контролю за в’їзджаючим транспортом та інформування водіїв про вимоги щодо дотримання правил пожежної безпеки. А також при прогнозі пожежної небезпеки 4 та 5 класу, наданому Миколаївським обласним центром з гідрометеорології, забороняти в‘їзд населенню та відвідувачам на територію парку.

В перший день роботи пункту водії та відвідувачі парку з розумінням поставилися до вимог, встановлених при в’їзді на територію природно-заповідного об’єкту. Тож сподіваємось на порозуміння і в подальшому. Тож всім гарних подорожей та вражень в гармонії з природою та законом!

Адміністрація НПП «Білобережжя Святослава».