Неперевершені перемоги музичної школи міста Очакова
Березень самий насичений подіями для музичної школи. Підводяться підсумки учбового року. І це насамперед – обласні конкурси юних виконавців всіх відділів. Таких результатів роботи Очаківської музичної школи ще ніколи не було! Кожен відділ має призові місця на обласних конкурсах, рівень яких утримується завдяки професіоналізму та ентузіазму педагогів області.

Підведемо підсумки:

Лазарєва Марія 6 кл. (клас викладача Гудкової В.М.) – 1 місце у номінації «академічний сольний спів»;
Сілівон Христина 6 кл. (клас викладача Шеховцової Л.К.) – 4 призове місце у номінації «академічний сольний спів»;
Коняєва Діана 5 кл. (клас викладача Робулець С.О.) – 4 призове місце в обласному конкурсі піаністів;
Стаднічук Ірина 6 кл. (клас викладача Збавітєль О.О.) – 3 місце серед юних виконавців на народних інструментах (акордеон). Стаднічук Ірина також приймала участь у обласному конкурсі піаністів і отримала грамоту за краще виконання поліфонічного твору (клас викладача Домбровської В.А.);
Трасіух Єлізавета 7 кл. (клас викладача Домбровської В.А.) отримала грамоту за виконання п’єси Е.Гріга.

Також Єлізавета Трасіух стала лауреатом 3 премії 11 відкритого регіонального конкурсу фортепіанного виконавства «Ludus Royalis» у м.Миколаєві, а Стаднічук Ірина отримала на тому ж конкурсі Диплом учасника, як і Подолянчук Серафім  5 кл. (клас викладача Логунової І.К.), який також у м. Вінниці отримав Диплом за 2 місце у номінації «інструментальна музика» (фортепіано).

Ось такі досягнення в цьому учбовому році. Це найкращий подарунок до 55-річчя музичної школи міста Очакова.

 Але ще є час до кінця учбового року для нових перемог. На тому тижні у м. Київі проходила 11 Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни», в якої брали участь 696 учасників та 324 педагоги з 230 навчальних закладів, з 21 області України. Олімпіада проходила під патронатом Євгена Станковича і тривала 5 днів. Голова журі – Народний артист України В.О. Матюхін.

Диплом лауреата Першого ступеня у номінації «академічний вокал» був присуджений учениці музичної школи міста Очакова Силівон Христині, а у номінації «естрадний вокал» вона отримала приз «за яскравий виступ». Її викладач Шеховцова Лариса Кимівна була нагороджена Дипломом «за великий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасника». Завідувач учбовою частиною Чудна Наталя Сергіївна отримала спеціальний приз «за музичність та художній образ» у номінації «естрадний вокал» за виконання авторської пісні. Та сама велика нагорода – це Диплом «за великий внесок у професійну музичну освіту», який здобула музична школа міста Очакова за участь у трьох номінаціях. Це перша нагорода за 55 років існування школи і, сподіваємось, не остання.

Вітаємо адміністрацію школи та її викладачів за неперевершену перемогу!

Робулець С.О.,
завідувач фортепіанним відділом,
керівник Очаківської дитячої філармонії